logo
supportsat.cz forum • Zobrazit téma - Podpora DIGI CA Modul

Podpora DIGI CA Modul

Free discussion.

Podpora DIGI CA Modul

Příspěvekod Bigg BOSS » pon 17. říj 2016 15:52:48

Podpora DIGI CA Modul + dekodovacia karta NOvá DIGI

Obrázek

Kód: Vybrat vše
DIGI CA Modul (CA modul s dekódovacou kartou DIGI) Vám umožní sledovať viac ako 60 kanálov v digitálnej kvalite, vrátane 6 kanálov vo vysokom „HD“ rozlíšení už v základnom balíku a to bez nutnosti používania akéhokoľvek ďalšieho prídavného zariadenia k Vášmu TV prijímaču (ako napríklad Set Top Box).
DIGI CA Modul bol navrhnutý špeciálne pre zákazníkov DIGI Slovakia a nie je možné ho používať s inými satelitnými televíziami. DIGI CA Modul slúži výlučne k sprístupneniu programov, ktoré poskytuje spoločnosť DIGI Slovakia v rámci svojej programovej ponuky satelitnej televízie.

Pre použitie CA Modulu je potrebné, aby mal váš TV prijímač zabudovaný DVB-S2 tuner a CI/CI+ slot a podporoval zvuk vo formáte AAC.

Dnes sa my dostal do ruky DIGI CA MODUL.. Nakoľko človek je tvor zvedavý a nedalo my , aby som ho u seba nevyskúčal, ako v Linux prijímači tak aj nelinux satelitnom prijímači.., konkrétne som mal po ruke VU+ ULTIMO a ABCryptoboc 550 HD, AMIKO SHD 8000 ..

V prijímači VU+ Ultimo som mal nainštalovaná image openPli , prijímač ABCryptobox 550HD obsahoval FW 1.07.6683patch..

CA moduly boli inicializované v common interface nastavení..Po vložení do uvedených prijímačov Tv programy nabehli takmer okamžite..

Prikladám zopár obrázkov screen z Amiko SHD 8000:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Komplexné služby satelitného internetu televíznej a rozhlasovej techniky
Obrázek
Obrázek
NA OTÁZKY POUŽÍVAJTE FÓRUM,NIE SÚKROMNÉ SPRÁVY.
Bigg BOSS
Administrátor
Administrátor

Has thanked: 54 times
Been thanked: 29 times

Re: Podpora DIGI CA Modul

Příspěvekod Bigg BOSS » čtv 01. pro 2016 15:13:36

Nakoľko sa už nejaký ten týždeň mordujem s problémom kompatibility súčasného dekódovania kanálom cez DIGI cam modul a dekodovania Tv programov z dekodovacej karty freesat ICE irdeto a C:line

Ide o to, že ak mám súčasne v VU+DUO 2 CAM Modul od DIGI a dekódovaciu kartu Freesat Ice Irdeto.. Prijímač si vyberá dekodovanie z CAM modulu. Na uvedenom CAM module mám aktívný iba zakladný balík + DIGI šport HD extra. Ak prepnem na niektorý z programom ktoré nemám predplatený na DIGI , ale mám predplatený na freesat, prijímač nedekoduje TV program. Ak vytiahnem CAM modul z CI slotu TV stanica okamžite nabehne.
Ako docieliť aby fungovalo súčastne dekodóvanie predpateného balíka z CAM modulu a predplateného balíka z dekódovacej karty..

V menu CAM modulu som hľadal nastavenia , ale nič kde by to bolo možné nastaviť som nenašiel..

Otváram diskusiu na uvedenú tému.. Možno niekto už našiel na to riešenie.. :book

Obrázek
Obrázek
Bigg BOSS
Administrátor
Administrátor

Re: Podpora DIGI CA Modul

Příspěvekod Bigg BOSS » úte 06. pro 2016 15:04:20

Zopár postrehov nájdete aj naTomto odkaze.

Obrázek
Obrázek
Bigg BOSS
Administrátor
Administrátor

Zpět na Volná diskuse.