logo
supportsat.cz forum • Zobrazit téma - Niečo o sebe - predstav me sa--

Niečo o sebe - predstav me sa--

Free discussion.

Niečo o sebe - predstav me sa--

Příspěvekod RAMSES » ned 03. kvě 2015 11:11:57

Napadla ma myšlienka, nakoľko sme tu už nejaký čas určitá komunita, ktorá máme spoločné záujmy a hobby , mohli by sme niečo o sebe napísať viac.

Volám sa AŤo , mám 45 rokov . Pochádzam z dedinky neďaleko mesta Trebišov. Elektrotechnike sa venujem od svojich 15 rokov. Prešiel som érou podpultového predaja časupisu ABC, RADIOAMATER v stánkoch PNS, podomácký leptania plošných spojov pre melodické domáce zvončeky. Potom nasledovala výroba "farebných disko efektov" na báze klasických 100W žiaroviek pre Diskotékárov v našom okolí. :disko .. V 90-ich rokoch som robil diskotékara po dedinských oslavách v zadymených kultúrnych domoch na podomácky zhotovenom "Stereo koncovom zosilňovači" 2x 300 W.. " a z TUZEXU zakúpenom SANYO 2 kazetovom magnetofóne. :sluchatka :sluchatka .

-Satelitnej problematike som sa začal venovať vážnejšie od príchodu DIGI na slovenský trh .

:laie
Všetky moje tu uvedené návody slúžia výhradne na študijné a testovacie účely, na príjem kódovaných programov si zakúpte oficiálnu dekódovaciu kartu.
Obrázek
RAMSES
Moderátor
Moderátor

Has thanked: 26 times
Been thanked: 10 times

Re: Niečo o sebe - predstav me sa--

Příspěvekod makatch » sob 09. kvě 2015 22:44:53

No ci pána,skoro ako ja.len bez toho leptania plošných spojov.A so satelitmi som začal dávno pred digy. Skystar2PCi a tri dni štelovania paraboly aby išlo niečo v emu.
makatch
Nováček
Nováček

Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Zpět na Volná diskuse.