logo
supportsat.cz forum • Zobrazit téma - Jak opravit Aktualizace Windows v systému Windows 7 .

Jak opravit Aktualizace Windows v systému Windows 7 .

Moderátor: Honk76

Jak opravit Aktualizace Windows v systému Windows 7 .

Příspěvekod RAMSES » pát 18. lis 2016 11:38:30

Jak opravit Aktualizace Windows v systému Windows 7

Po nové instalaci Windows 7 jsem v poslední době narazil na problém s vyhledáním aktualizací. Po spuštění aktualizačního programu, systém jen několik hodin „vyhledává“ a přitom se nic neděje. Pomocí jednoduchého postupu Vám ukáži, jak tento problém opravit.

Windows Update je služba, která se stará o instalaci aktualizací systému a má na starosti udržovat systém chráněny před zranitelnostmi. Když ale provedete novou instalaci systému Windows, a necháte vyhledat aktualizace, můžete narazit na problém, že Windows neustále „vyhledává“ ale nic se zdánlivě neděje. Vytížení procesoru je naprosto normální, disk jen sem tam líně zabliká, přesto se aktualizace nevyhledávají.

Tento proces se po několika hodinách přece jen vzpamatuje. Někdy to může trvat i 2 dny a proto je potřeba udělat opravu. I po několikahodinovém vyhledávání a následném restartu se může u aktualizacích uvádět, že zatím nebyly nikdy vyhledány. Bez vyhledání dostupných aktualizací, nemáte možnost aktualizace nechat automaticky stáhnout a nainstalovat. Museli byste tak všechny aktualizace stahovat ručně, což je opravdu velmi nepohodlné.

Oprava je poměrně jednoduchá. Stačí nainstalovat několik aktualizací. Prvním je Servis Pack 1 pro Windows 7. Poté je nutné spužbu Update vypnout, nainstalovat aktualizaci KB3020369 opět službu aktualizaci vypnout a nainstalovat aktualizaci KB3172605. Systém je po těchto aktualizacích dobré restatovat. Po restartu by jste do pár minut měli vidět seznam aktualizací připravený ke stažení.


Abyste nemuseli službu pokaždé vypínat a aktualizační soubory neustále vyhledávat a stahovat, připravil jsem pro Vás vše v jednom souboru, který můžete stáhnout ZDE pro 64 bitové systémy . Také jsem připravil verzi pro 32 bitové systémy ZDE (nevyzkoušeno) Ten je nutné rozbalit přímo na disk c: tedy c:\ijacek\ a poté jej stačí spustit jako Správce. Tedy pravým tlačítkem a vybrat volbu spustit jako správce. Spustíte tedy c:\ijacek\oprava-aktualizaci.bat po spuštění se automaticky služba vypne, provede se instalace, poté zase služba vypne, provede druhá instalace a pak se počítač do 30 vteřin vypne.

Jakmile poté vyhledáte aktualizace, bude vše fungovat přesně tak, jak má a za pár minut budete mít před sebou seznam dostupných aktualizací a můžete začít vesele stahovat.

zdoj: blog ijacek007
Všetky moje tu uvedené návody slúžia výhradne na študijné a testovacie účely, na príjem kódovaných programov si zakúpte oficiálnu dekódovaciu kartu.
Obrázek
Uživatelský avatar
RAMSES
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 84
Registrován: pon 22. dub 2013 21:37:15
Has thanked: 26 times
Been thanked: 10 times

Zpět na WINDOWS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron